Usługi IT

slid6

Oferta firmy obejmuje cały szereg usług teletechnicznych i teleinformatycznych, jak również instalacja sieci komputerowych.

Wykonujemy instalacje małych i średnich sieci komputerowych. Kompleksowo obsługujemy klientów wraz z dostarczeniem wszystkich urządzeń niezbędnych do prawidłowego działania i konfiguracji sieci – dotyczy połączenia kablowego jak i systemów bezprzewodowych.

Wykorzystujemy rozwiązania podtynkowe oraz profesjonalne koryta kablowe i gniazda montowane natynkowo. Oferujemy technologię od kategorii 5 nieekranowanej UTP po kategorię 7 oraz rozwiązania oparte na światłowodach.

Zakres naszych usług obejmuje: okablowania strukturalne i elektryczne, sieci światłowodowe WAN i LAN, sieci komputerowe LAN, bezprzewodowe sieci radiowe itp. Modernizujemy i rozbudowujemy istniejące sieci.

W naszej ofercie posiadamy okablowanie, gniazda, szafy RACK teleinformatyczne oraz serwerowe, patch panele, switch-e niezarządzalne i zarządzalne, serwery itp. Do okablowania strukturalnego oferujemy instalacje zasilania dedykowanego -UPS.

Dostarczamy również na zamówienie sprzęt komputerowy stacjonarny i przenośny oraz urządzenia peryferyjne.

Decydując się na usługi naszej firmy, każdy klient może liczyć na kompleksowe podejście do zlecenia.  Wykonane przez nas instalacje komputerowe są przemyślane pod kątem funkcjonalności i możliwości technicznych budynku, a także odznaczają się wysoką przepustowością , niezawodnością i stabilnością oraz niskim poziomem awaryjności.

Nasi klienci po zakończeniu instalacji mają z naszej strony zapewnione wsparcie techniczne oraz administracyjne przez cały okres eksploatacji sieci.

Skontaktuj się z nami